Kuchyňa Lidla

Mäsiarova čerstvá porcia

Značka, pod ktorou nájdete kvalitné a 100 % čerstvé mäso dovážané do našich predajní každý deň. Pri jeho transporte i manipulácii sú dodržiavané prísne hygienické predpisy. Hygienické balenie a ochranná atmosféra zabezpečujú optimálne podmienky skladovania z pohľadu mikrobiológie a transportu od dodávateľa až k zákazníkom.

Rump steak

Rump steak

Je na plátky nakrájaná kvetová špička. Rump steak Mäsiarova čerstvá porcia z mladých býkov zreje metódou dry age – proces suchého zrenia v kontrolovaných podmienkach po dobu 21 dní. Rump steak je vhodným mäsom na prípravu na grile. Môžeme ho potom tranšírovať – nakrájať na tenké plátky. Aj pri tomto steaku je dôležité ho počas tepelnej úpravy otáčať pomocou kliešťov a nepichať do neho ostrými predmetmi. Po tepelnej úprave odporúčame steak dochutiť a nechať minimálne 5 minút odpočinúť, môžeme naň pridať aj kúsok masla. Šťava sa vo vnútri mäsa rovnomerne rozleží a steak bude šťavnatý, krehký a vo vnútri ružový. Okrem steakov ho môžeme aj dusiť, pripraviť z neho závitky alebo ho uvariť.

Tips&Tricks

Prečo kupovať balené mäso?

Ako prevážať a skladovať mäso?

https://www.lidl.sk/sk/letak/online-letak-platny-od-22-7-2019/view/flyer/page/1#utm_source=BannerKL&utm_medium=1170245&utm_campaign=OnlineLetak

Newsletter
Zaregistruj sa

Newsletter