0

Strašidelne dobré sladkosti!

Aj keď k nám Halloween prišiel zo zahraničia a nie je typicky slovenskou tradíciou, je skutočným zážitkom pre deti. Veď ktoré deti nemajú rady zábavu, kostýmy a sladké odmeny? Naša najsladšia cukrárka Adriana Poláková pri tejto príležitosti pripravila úžasné cupcakes (čítaj kapkejks alebo kapkejky). A aby pôsobili naozaj strašidelne, pomocou rozpustenej čokolády ozdobila tieto malé koláčiky tak, aby pripomínali duchov. Nemusíte sa ich vôbec báť, títo duchovia sú totiž véééľmi chutní (a tiež neuveriteľne jednoduchí na prípravu)!

Halloweenske cupcakes

Halloweenske cupcakes

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info