• Novinky

  Sladké, krehké, krémové

  Kto z vás nemá rád parížske rožky? Hádam sa ani nikto taký nenájde. Parížske rožky jednoznačne patria k najobľúbenejším drobným koláčikom vôbec a z ozdobného podnosu zmiznú vždy medzi prvými.

  čítať viac
 • Novinky

  Od kapusty chlap je hustý

  Zhodneme sa na tom, že najväčšími kritikmi v kuchyni sú naši chlapi. Pre väčšinu z nich je obed bez mäsa hádam tá najhoršia nočná mora. Čo keby ste im teda tento týždeň ulahodili?

  čítať viac
 • Novinky

  Sladká pena

  Milé gazdinky, čo keby ste na chvíľku odložili knihu, vypli telku a radšej sa v kuchyni zmenili na akčnú superhrdinku? S Veronikinou pomocou to nebude naozaj žiadny problém.

  čítať viac
 • Novinky

  Svetové polievky

  Nenadarmo naše staré mamy hovorili, že polievka je grunt. Pokladali ju za zdravé a výživné jedlo, ktoré bolo pre nich liekom na všetko a mali pravdu. Polievky nás naozaj dokážu zasýtiť, zahriať a telu dodajú potrebné živiny a tekutiny.

  čítať viac
 • Novinky

  Palacinkové kráľovstvo

  Palacinky nemôžu chýbať v žiadnej rodinnej kuchárke či v ponuke reštaurácií, pretože patria medzi najobľúbenejšie recepty po celom svete. Máme ich radi len tak samotné, plnené lekvárom, tvarohom, čokoládou či ovocím.

  čítať viac
Zobraziť ďalšie
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info