1

Zázračná rebarbora

Vedeli ste, že rebarbora je vlastne zelenina? Vďaka svojej kyselkavej chuti sa vynikajúco hodí do sladkých dezertov. Predstavte si jemné cesto, osviežujúcu kyslosť rebarbory a sladký nadýchaný sneh – no neznie táto kombinácia úžasne? Naša cukrárka Adriana Poláková vás naučí, ako si tento jednoduchý dezert môžete pripraviť v pohodlí domova pre všetkých vašich blízkych.

Rebarborový koláč so snehovou čiapočkou

Rebarborový koláč so snehovou čiapočkou

  • H
    Hosť
    22. august 2014, 20:11

    Reakcie na koláč sú že je fenomenálny a ja sa k tomu pridávam. Je úžasný a ďakujeme Adriane Polákovej za skvelý recept. Pozdravujeme Vás Adriana a držíme palce pri ďalších receptoch.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info