0

Lievance na tri rôzne spôsoby

Nie je nič príjemnejšie ako sladký začiatok dňa. Naša cukrárka Adriana Poláková vám tento týždeň predstaví tri skvelé recepty, ktoré si môžete spolu s rodinou vychutnať napríklad pri pokojných víkendových raňajkách. Prvým variantom sú lievance, ktoré sú krásne nadýchané vďaka droždiu, podávané s maslom a javorovým sirupom. Druhou možnosťou sú tvarohové lievance preliate omáčkou z lesného ovocia. Najmä na chladnejšie dni sa hodí tretia alternatíva, škoricou prevoňané lievance ozdobené skaramelizovanými jablkami. Vyskúšate všetky tri spôsoby alebo máte už teraz medzi nimi favorita?

Lievance na tri skvelé spôsoby

Lievance na tri skvelé spôsoby

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info