2

Štedrá vianočka

Okrem kapra patrí k naším tradičným vianočným jedlám aj sladučká vianočka z kysnutého cesta. Pripravte si aj vy plnenú vianočku. A hneď tromi rôznymi plnkami – makovou, tvarohovou a lekvárovo-škoricovou. Tento recept nepatrí síce k úplne najjednoduchším, ale s pomocou našej sladkej cukrárky ho určite zvládnete. Vyskúšajte najnovší dezert Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni. Sme presvedčení, že zachutí celej vašej rodine!

Plnená vianočka

Plnená vianočka

 • H
  Hosť
  22. december 2015, 13:34

  Celkom fajn recept až na to že sa mi pri pečení cesto popraskalo a vytiekla plnka

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  19. december 2015, 12:26

  Este som nepiekla, ale sa mi pozdava. Bude to ako plneny kolac, pretoze u nas peciem najcastejsie cesto kysnute. Radsej prazdnu babovku iba s hrozienkami a niekedy nabuduce plnenu.

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info