3

Moravské koláče

Hľadáte recept na chutné koláče, ktoré sa ideálne hodia k popoludňajšiemu čaju, rannej káve alebo na desiatu? Adriana Poláková má pre vás perfektný recept! Moravské koláče - to je spojenie kysnutého cesta s chutnou plnkou a posýpkou. Sami sa môžete rozhodnúť, akú plnku si vyberiete - tvarohovú, slivkovú, orechovú alebo makovú. Samozrejme si môžete pripraviť všetky a neskôr nám napíšte, ktoré kombinácie vám najviac chutili.

Plnené moravské koláče s posýpkou

Plnené moravské koláče s posýpkou

 • H
  Hosť
  06. jún 2021, 09:01

  Perfektny recept. Kolace su makke aj na 3.den. Dakujem.

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  15. február 2015, 10:57

  Dnes su v procese. Inspirovala som sa orechovou plnkou. Idem ju spravit :)

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  14. február 2015, 20:25

  mnamkaaaa

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info