1

Dezert z Grécka

Neodmysliteľnou súčasťou gréckej kuchyne sú oriešky, med a tradičný grécky jogurt. Adriana Poláková sa tiež nechala uniesť chuťou gréckych špecialít a pripravila pre vás recept na koláč s gréckym jogurtom. Je veľmi veľmi jednoduchý a nenáročný na prípravu a jeho jemné cesto si vás určite získa. Vrch koláča je pokrytý krémom z gréckeho jogurtu, posypaný nasekanými vlašskými orechmi a pokvapkaný sladučkým medom. Upečte si aj vy spolu s Adrianou vynikajúci zákusok inšpirovaný chuťou slnečného Grécka!

Koláč s gréckym jogurtom

Koláč s gréckym jogurtom

  • H
    Hosť
    06. december 2021, 23:50

    1

    Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info