1

Slivková sezóna

V druhej polovici leta začínajú dozrievať tie najchutnejšie slivky. Toto obdobie musíte využiť a pripraviť dobrý domáci koláč! Adriana Poláková sa s Vami v Lidl Cukrárni opäť podelí o jeden z jej overených receptov. Základom slivkového koláča je krehké maslové cesto, ktoré je naplnené čerstvými šťavnatými slivkami a celý koláč je bohato posypaný škoricovou posýpkou. Doprajte si túto dobrotu u vás doma a pozvite na návštevu aj známych – určite si ju zamilujú!

Slivkový koláč

Slivkový koláč

  • H
    Hosť
    03. september 2015, 20:39

    Recept vyzerá byť úžasný. Cez víkend určite vyskúšam, upečiem.

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info