1

Tortička bez múky

V Lidl Cukrárni si prídu na svoje aj celiatici! Veronika tento týždeň pripravila recept na skvelú makovú tortu bez múky. V zálohe má pre vás aj niekoľko cenných tipov, aby bol korpus nadýchaný a šťavnatý. Poschodová tortička je bez múky, naplnená obľúbeným tvarohovým krémom, ktorému osviežujúcu chuť dodáva citrónová šťava. Ozdobená je polevou ganache z bielej čokolády a domácim kandizovaným citrónom.

Maková torta bez múky

Maková torta bez múky

  • H
    Hosť
    26. marec 2017, 19:51

    Pani Veronika, ďakujem za recept a perfektné predvedenie ako tortu upiecť a hlavne ozdobiť. Veľa úspechov prajem!

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info