0

Tri recepty s karfiolom

Karfiol si jednoducho musíte obľúbiť

Karfiol sa na našich stoloch neobjavuje až tak často, a to je veľká škoda. Nemali by sme naň zabúdať. Táto zelenina v sebe obsahuje veľa látok prospešných pre náš organizmus. Navyše má jemnú chuť, ktorá ho predurčuje na rozmanité použitie v kuchyni. Vyskúšajte naše recepty s karfiolom! Môžete z neho pripraviť napríklad polievku. Krémová polievka z rukoly a karfiolu vám isto zachutí. Karfiol chutí vynikajúco aj v kombinácii s cuketou a baklažánom dochutený karí korením. Môžete si tiež pripraviť bravčové kocky na víne s glazovanou mrkvou, karfiolom, kalerábom a stopkovým zelerom. Prajeme vám dobrú chuť!

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Krémová polievka z rukoly a karfiolu

Pečené kuracie štvrte s karí zeleninou

Pečené kuracie štvrte s karí zeleninou

Bravčové kocky na víne s glazovanou zeleninou

Bravčové kocky na víne s glazovanou zeleninou

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info