0

Ako ošúpať avokádo?

Avokádo – jedinečné ovocie svojho druhu! Posilňuje imunitný systém a blahodarne pôsobí na mozog a srdce. Je považované za jeden z najzdravších druhov ovocia vôbec. Zelená šupka ukrýva výbornú krémovú dužinu a veľkú hnedú kôstku. Pri prvom stretnutí sa s týmto ovocím väčšinou nevieme ako naň. Našťastie Roman to vie veľmi dobre a o svoje znalosti sa s nami podelí. Presvedčte sa sami, ako jednoducho a rýchlo sa dá avokádo olúpať.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info