0

Sladké šišky pre deti

Na Deň detí urobte svojim menším i väčším maškrtníkom radosť tvarohovými šiškami s jahodovou penou. Zvonku sú krásne zlatiské a chrumkavé a vo vnútri jemné a nadýchané ako obláčik. Vaše deti vám môžu v kuchyni aj pomôcť – šišky si môžu dozdobiť podľa ich fantázie sladučkou jahodovou penou alebo si ich do nej môžu len tak namočiť. Navštívte Lidl Cukráreň na stránke kuchynalidla.sk a vyskúšajte tento jednoduchý a zároveň veľmi chutný recept od Adriany Polákovej!

Tvarohové šišky

Tvarohové šišky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info