0

Špirálky z lístkového cesta

Ani vám sa nechce po veľkonočných sviatkoch vypekať zložité a časovo náročné koláče? Ak chcete jednoducho pripraviť sladké či slané chuťovky, lístkové cesto je na to ideálne. Tento týždeň môžete upiecť sladké tyčinky podľa receptu Adriany Polákovej. Je to rýchla pochúťka, keď zrazu dostanete chuť maškrtiť alebo na dvere zaklopú nečakaní hostia. Vyberiete si škoricové alebo lieskovo-orieškové? A s pohárom dobrého mlieka budú chutiť aj vašim najmenším.

Sladké tyčinky z lístkového cesta

Veľkonočný mazanec

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info