0

Varíme a pečieme s pivom

Pivo v receptoch Kuchyne Lidla

Kvapka alkoholu dodá jedlu nezameniteľnú chuť a arómu. Vyskúšajte niektorý z našich receptov presvedčte sa, že pivo sa výborne hodí nielen na uhasenie smädu ale aj na prípravu pokrmov. vyskúšajte napríklad pečené kurča so zeleninou, šampiňónmi a tmavým pivom. Ak máte radi skôr bravčové mäso odporúčame marinovanú krkovičku s pivom a citrónom. Napadlo vám niekedy, aby ste pri príprave dezertu použili tmavé pivo? Tmavé pivo s trstinovým cukrom, maslom a kakaom vytvoria základ, ktorý dodá koláču nezameniteľnú chuť. Naviac, na prípravu tejto originálnej torty stačí iba niekoľko základných surovín, ktoré sa určite nájdu v každej kuchyni. Určite vyskúšajte!

Kurča na tmavom pive a zelenine

Kurča na tmavom pive a zelenine

Marinovaná bravčová krkovička s pivom a citrónom

Marinovaná bravčová krkovička s pivom a citrónom

Torta s čiernym pivom

Torta s čiernym pivom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info