1

Chutné špíziky

Tento týždeň si môžete vybrať z troch skvelých receptov na špízy, ktoré si môžete pripraviť na grile v záhrade, ale aj doma v kuchyni – na grilovacej panvici.

Prvou možnosťou sú nezvyčajné, no o to lepšie mexické špízy s lososom a limetkou. Exotická marináda z ananásovej šťavy, kvapky tequily a ohnivých papričiek vám určite rozprúdi krv v žilách!

Druhou sú aromatické bravčové medailóniky s francúzskou hrubozrnnou horčicou a čerstvou bazalkou obalené v slaninke, kombinované s kúskami cukety.

Tretí typ je klasikou medzi špízmi v našich končinách. Kúsky klobásky, cibule a slaniny na špajdli budú s čerstvým chrumkavým chlebom chutiť priam božsky!

Grilované bravčové medailóniky s cuketou

Grilované bravčové medailóniky s cuketou

Grilované mexické špízy z lososa

Grilované mexické špízy z lososa

Grilované špízy zo slaninky a klobásky

Grilované špízy zo slaninky a klobásky

  • H
    Hosť
    06. december 2021, 23:26

    1

    Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info