0

Mangová kráska

Spríjemnite si tieto pochmúrne zimné dni sladkou chuťou exotického manga. Výborne sa hodí do smoothie, kokteilov, pien ako aj do tort a koláčov. A aký dezert z neho pripravila cukrárka Veronika Bušová? Piškótovú tortu s mangom. Jemné a nadýchané piškótové cesto naplnila mangovou penou – šľahačkou zmiešanou s mangovým pyré. Očarí vás ešte predtým, než ochutnáte prvý kúsok! Pretože tento dezert nielenže vynikajúco chutí, ale aj jeho vzhľad je pôsobivý.

Piškótová torta s mangom

Piškótová torta s mangom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info