2

Torta plná orieškov a ovocia

Kokosový olej je považovaný za jeden z najzdravších olejov na svete. Má blahodarné účinky na naše zdravie, podporuje imunitný systém, má antivírusové a antibakteriálne účinky. jeho využitie je naozaj rozmanité, či už v kozmetike alebo gastronómií. Adriana Poláková ho použila na prípravu vynikajúcej nepečenej torty. Na jej prípravu budete potrebovať už iba čerstvé ovocie a oriešky. Stačí sa len vybrať do Lidla po potrebné suroviny a vyskúšať. Dobrú chuť!

Malinový raw koláč

Malinový raw koláč

 • H
  Hosť
  06. august 2016, 12:11

  Dobrý deň pani Poláková Váš recept na malinový raw kolač je vynikajúci prosili by sme Vás o viac takých receptov bez múky a cukru zo želaním pekného dňa pozdravuje Vlčková

  Odpovedať
  • kuchynalidla.sk
   08. august 2016, 10:45

   Dobrý deň pán Ľubomír, sme radi, že Vám koláčik chutil. Veľa úspechov pri varené a pečení želá Tím kuchynalidla.sk.

   Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info