0

Grilované v balíčku

Zeleninu, ovocie a mäso nemusíte grilovať iba priamo na rošte, ale aj šetrnejším spôsobom – v kapsičkách z alobalu. Takto pripravené jedlo bude šťavnaté a zdravšie.

V alobalových balíčkoch môžete pripraviť na grile skoro každé jedlo. Výrobe balíčkov však venujte dostatočnú pozornosť, pretože miesto taniera môže skončiť vaše jedlo v pahrebe.

Akým spôsobom pripravíte takýto balíček? Dostatočne veľký kus alobalu preložte na polovicu (lesklou stranou dovnútra). Potom ho preložte ešte raz na polovicu. Protiľahlé strany vzniknutej kapsy dôkladne uzatvorte. Vzniknutú kapsu môžete naplniť pripravenými surovinami – rybou, kúskami mäsa, zeleniny alebo ovocia. Jedlo v balíčkoch nebaľte príliš natesno. Každú porciu zabaľte do jedného balíčka, bude tak hotová rýchlejšie.

Balíček pred položením na gril dôkladne uzatvorte.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info