0

Pozývame Vás do našej Lidl Vínotéky!

Téma o víne je ako rieka – široká, prinášajúca ďalšie nové témy, a preto by sa mohlo zdať, že je nekonečná. Neexistuje spôsob, ktorým by sme o ňom mohli povedať všetko, ale je dobré vedieť o ňom aspoň niečo. Práve preto vám bude v objavovaní sveta vín pomáhať sám Marek Vašut. V Lidl Vínotéke spoznáte niektoré tajomstvá ukrývajúce sa v tomto dokonalom nápoji a dozviete sa, aké víno vybrať k jedlu, a ako ho správne podávať. A to nie je všetko! Viac sa dozviete, ak budete sledovať novinky v našej vínotéke.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info