1

Čas na dezert!

Na 10. narodeninách Lidla jednoznačne nemôže chýbať veľkolepá torta! Pri tejto príležitosti vzniklo v réžii našej cukrárky Adriany Polákovej naozajstné umelecké dielo. Prvé poschodie torty tvoria kakaovo-orechové korpusy spojené úžasným čokoládovým krémom. Druhé poschodie je naopak zo svetlého cesta a smotanového krému s malinami. Všetko je to poliate čokoládovou polevou ganache a ozdobené čerstvým drobným ovocím, ktoré dotvára honosný obraz torty. Ak chcete osláviť naše narodeniny spolu s nami, pripravte si doma tento skvost medzi tortami! Prajeme vám ten najsladší zážitok!

Narodeninová torta

Narodeninová torta

  • H
    Hosť
    07. september 2014, 19:34

    velmi dobrá tortička

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info