0

Chutné aj dekoratívne

Vianoce sú už predo dvermi, prípravy finišujú... Je najvyšší čas dopiecť vianočné pečivo a sviatočne vyzdobiť domácnosti. A čo tak si to zjednodušiť? Adriana Poláková má pre vás tento týždeň recept 2 v 1 – napiekla a ozdobila stromčeky, ktoré nielen vynikajúco chutia, ale zároveň dodajú vášmu domovu vianočnú atmosféru. Navyše si môžete vybrať, či si pripravíte stromčeky medovníkové alebo linecké. Alebo žeby oboje?

Medovníkové a linecké stromčeky

Medovníkové a linecké stromčeky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info