0

Deluxe Vianoce

Vieme, že pre svojich blízkych chcete len to najlepšie. Preto sme pre vás v Lidli už od pondelka 24. novembra pripravili exkluzívne Deluxe týždne plný tých najlepších produktov. A keďže sú blížiace sa sviatky obdobím, kedy máme viac času na príjemnejšie veci – napríklad stretnutia s blízkymi a priateľmi a samozrejme aj na varenie, pripravili sme pre vás niekoľko nových originálnych receptov z produktovej rady Deluxe, ale aj recepty, ktoré vás môžu inšpirovať k príprave nezabudnuteľnej štedrej večere. Kuchynalidla.sk vám praje Vianoce plné chutí a zážitkov!

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info