0

Hrniec var

Jeden hrniec, panvica, pekáč alebo zapekacia misa – jedlá, ktoré pripravíte v jednej nádobe, sú skvelé pre tých, ktorí neradi zašpinia veľa riadu a milujú dobrú kuchyňu. Dnes odporúčame tri chutné pokrmy podľa Marcela Ihnačáka. Lasagne s mletým mäsom a orechmi očaria každého milovníka talianskej kuchyne. Pečené kuracie stehná s farebnými paprikami a bylinkami sú výborným, sviežim a voňavým jedlom. Do tretice vám odporúčame vynikajúce dusené bravčové s paprikou a kyslou kapustou!

Lasagne s mletým mäsom a orechami

Lasagne s mletým mäsom a orechami

Pečené kuracie stehná s paprikami a bylinkami

Pečené kuracie stehná s paprikami a bylinkami

Dusené bravčové s paprikou a kyslou kapustou

Dusené bravčové s paprikou a kyslou kapustou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info