0

Karamelová kráska

Tento týždeň si v Lidl Cukrárni prídu na svoje všetci milovníci karamelu, jabĺk a škorice. Naša cukrárka Veronika pripravila tortu plnenú šťavnatou jablkovou plnkou, potretú karamelovým krémom, efektne dozdobenú stekajúcim slaným karamelom, vafľami a karamelkami. Táto tortička nie je vôbec taká náročná na prípravu, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Skvele sa hodí nielen na oslavy, ale aj ako dezert na záver nedeľného obeda alebo k poobedňajšej kávičke. Prajeme vám dobrú chuť!

Jablková torta s karamelovým krémom

jablkova-torta-s-karamelovym-kremom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info