0

Lahodný dezert

Tres leches je neskutočne lahodný, krásne vláčny a príjemne sladučký koláč. Je veľmi populárny v Strednej a Južnej Amerike. Názov tejto špeciality znamená doslovne „tri mlieka”, pretože korpus sa polieva tromi druhmi mlieka. Piškótové cesto, ktoré tvorí základ, je plné množstva vzduchových bubliniek, preto mlieko výborne nasiakne, ale koláč nebude premočený. Výhodou je, že si ho môžete urobiť taký, aký vám bude chutiť – priamo na mieru. Klasický so štipkou škorice, čokoládový, kávový alebo napríklad aj kokosový. Môžete skúsiť aj inú príchuť. Buď s rôznym ovocím, alebo bez... Určite vyskúšajte

Koláč tres leches

Koláč tres leches

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info