0

Menu pre náročných

Každý, kto rád prijíma návštevy, určite vie, že vymyslieť zaujímavé menu pre hostí nie je vôbec jednoduché. Najmä, ak na obed či večeru hostíme ozajstných gurmánov. Kuchyňa Lidla má preto mnoho tipov, ktoré zaručene očaria aj tých najnáročnejších hostí. Ako predjedlo odporúčame grilované chlebíky s kačacím mäsom a marmeládou z červenej cibule. Ako hlavné jedlo určite nadchne vašich hostí steak z hovädzej sviečkovice s omáčkou z červeného vína. Vyvrcholením menu môžu byť elegantné tortičky s kokosom a čokoládovým krémom. Presvedčte sa sami, že na luxusné jedlo nemusíte chodiť do drahých reštaurácií!

Grilované chlebíky s kačacím mäsom a marmeládou z červenej cibule

Grilované chlebíky s kačacím mäsom a marmeládou z červenej cibule

Steaky s omáčkou z červeného vína a restovaným pórom

Steaky s omáčkou z červeného vína a restovaným pórom

Deluxe tortičky

Deluxe tortičky

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info