0

Muffiny pre každého

Príprava muffinov je veľmi nenáročná. Tieto malé koláčiky si môžete pribaliť so sebou do práce, deťom do školy, či na spoločný piknik. Adriana Poláková si pre vás tento týždeň pripravila recept na muffiny, v ktorých sa snúbi kyslastá chuť višní so sladučkým marcipánom. A hneď z dvoch rôznych ciest – z bledého aj kakaového. Upečte si aj vy tieto chutné koláčiky a potešte svoju rodinu či priateľov!

Muffiny s marcipánom a višňami

Muffiny s marcipánom a višňami

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info