2

Netradičná bábovka

Ak čakáte hostí a hľadáte recept na jednoduchý koláč, ktorý dobre vyzerá, určite musíte vyskúšať najnovší recept Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni! Upečenú bábovku prekrojila na štyri časti a každú časť potrela malinovým džemom. Pripravila si výborný a jednoduchý krém z mascarpone a sladeného kondenzovaného mlieka. Sladký krém navrstvila na džem a časti bábovky poukladala na seba. Na záver dozdobila plnenú bábovku višňami a poliala kakaovou polevou. Jednoduché však?

Plnená bábovka

Plnená bábovka

 • H
  Hosť
  14. október 2015, 14:09

  No to musí byť mňamka

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  13. október 2015, 17:06

  skušala som to dnes a vizerá te vinikajúco a chutí to ešte lepšie viskúšajte tento recept aj vy.

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info