0

Odľahčite jedálniček

Nový rok praje novým výzvam. Častokrát si sľubujeme, že od zajtra sa budeme zdravšie stravovať, zhodíme nepotrebné kilogramy, … Začnite už dnes! Napríklad s vynikajúcimi šalátmi. Zelený šalát Waldorf nielen krásne vyzerá, ale aj vynikajúco chutí. Skvelá kombinácia cherry paradajok a poľníčka s chrumkavými hriankami vás tiež určite nesklame. A ak hľadáte niečo výdatnejšie, ale pritom zdravé, šalát s tuniakom je tou najlepšou voľbou.

Šalát s tuniakom a avokádom

Šalát s tuniakom a avokádom

Šalát z poľníčka a cherry paradajok

Šalát z poľníčka a cherry paradajok

Šalát Waldorf

Šalát Waldorf

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info