0

Pre najväčších maškrtníkov

Milovníci cheesecakov, pozor! Takýto ste isto ešte nejedli. Zabudnite na stereotypy a tentoraz to vo svojej domácej cukrárni poriadne roztočte. Nechajte tortovú formu oddychovať v skrini, nachystajte šikovné ruky a spolu s Veronikou vyčarujte netradičný cheesecake. Dlhoočakávaná jar si predsa zaslúži poriadne čokoládové privítanie. Sľubujeme nebíčko na jazyku aj pastvu pre oči. Ochutnajte!

Čokoládové cheesecake vajíčko

Čokoládové cheesecake vajíčko

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info