0

Silvestrovský dezert

Po náročných prípravách na vianočné sviatky je tu čas príprav na oslavu poslednej noci v roku. Chcete si aj počas silvestrovských osláv pochutnať na sladkostiach, no nechce sa vám opäť tráviť dlhé hodiny pri rúre? Silvestrovské guľôčky Adriany Polákovej sú presne to čo potrebujete! Sú rýchle, jednoduché a hlavne nepečené. Potrebujú síce stráviť istý čas v chladničke, ale medzitým môžete pripraviť iné chuťovky. S týmto sladkým dezertom bude vaša oslava určite vydarená!

Kokosové guľôčky

Kokosové guľôčky

 

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info