0

Škoricový baránok

Baranček je jedným zo symbolov Veľkej noci a cez sviatky by určite nemal chýbať na vašom stole. Naša cukrárka Adriana Poláková tiež jedného upiekla v Lidl Cukrárni. Tzv. „kučeravého” barančeka pripravila z kysnutého cesta zjemneného maslom a prevoňaného škoricou. Piekla ho v tradičnej keramickej forme. Na záver barančeka posypala práškovým cukrom a uviazala mu slávnostnú červenú stužku. Podľa videoreceptu si ho jednoducho pripravíte aj u vás doma!

Veľkonočný škoricový baranček

Veľkonočný škoricový baranček

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info