0

Svieža snehová torta

Adriana Poláková pre vás tento týždeň v Lidl Cukrárni pripravila pomarančovú bezé tortu. Slovo „bezé“ je odvodené od francúzskeho slova „baiser“, čo v preklade znamená bozk. Pretože základom tejto torty je nadýchaný sladký chrumkavý snehový korpus ako pri pusinkách. Jeho chuť výborne dopĺňa osviežujúci pomarančový krém. Vyskúšajte tento skvelý dezert i vy a potešte vašich blízkych skvelým koláčikom.

Pomarančová bezé torta

Pomarančová bezé torta

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info