0

Ako čistiť cesnak?

Cesnak – cenený v kuchyni aj v domácej lekárničke. Známy viac ako 6000 rokov, postrach chrípok, obľubovali ho už Sumeri, Egypťania, Gréci a Rimania. Hoci cesnaková aróma z vás vašu polvičku neohúri, Rimania z neho pripravovali nápoj lásky a v stredoveku sa verilo, že lieči impotenciu. Dnes vieme, že cesnak keďže spomaľuje proces starnutia, zlepšuje krvný obeh a látkovú výmenu.

Marcel vám ukáže trik, ako rýchlo a dôkladne ošúpať cesnak. Spomeňte si na to najbližšie, keď ho budete používať v kuchyni.

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info