2

Ako filetovať rybu?

Aj tí najväčší milovníci jedál z rýb nemajú radi kosti vo svojom obľúbenom pokrme. Vo svojej podstate je filetovanie rýb veľmi jednoduché. Roman vám na videu ukáže niekoľko základných krokov, ako filetovanie zvládnuť čo najlepšie.

 • H
  Hosť
  30. apríl 2019, 22:32

  Dobrý večer, prosím Vás aké nože sú ideálne na filetovanie ? Aký materiál prípadne rozmer ? Mám keramické a tie vôbec nie sú vhodné ...

  Odpovedať
  • H
   Hosť
   30. apríl 2019, 22:39

   Za našu kuchyňu rozhodne japonské nože z damaškovej ocele. Osobne mám najradšej gyuto chef z dellingeru. Sú ostré, pevné a v ruke sedia fantasticky

   Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info