1

Ako očistiť špargľu?

Biela alebo zelená? Na tom nezáleží – obe chutia výborne! Samozrejme treba vedieť, ako na to. Dajte na rady Romana a dozviete sa, ako ju olúpať rýchlo a jednoducho a uvariť tak, aby bola chutná a pevná. A potom už nie je dôvod čakať - hor sa do prípravy špargľových dobrôt!

  • Miroslava Febenová
    12. december 2013, 11:37

    Ďakujem za výbornú radu. Doteraz som sa toľko trápila s čistením špargle, ale od teraz to bude radosť čistiť, a hlavne , že využijem všetko zo špargli.čky. Mňamky, už sa teším na polievočku .

    Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info