0

Veľkonočné koláče a koláčiky

Na oslavu Veľkej noci sa tradične piekli rôzne druhy koláčov či už z kysnutého alebo iného cesta. Ak si chcete niektoré tradície a zvyky pripomenúť, inšpirujte sa receptami Adriany Polákovej v Lidl Cukrárni. Mazanec je bochník z jemného kysnutého cesta, ktorý Adriana ozdobila ružičkami, kvietkami a lístkami. Upečený mazanec stačí nakrájať na plátky, potrieť maslom a džemom a chutné veľkonočné raňajky sú pripravené. Veniec z odpaľovaného cesta bude určite chutiť celej vašej rodine. Navyše sa skvele hodí na sviatočne prestretý veľkonočný stôl. Veľkonočné judáše alebo judášky sú koláče z kysnutého cesta, ktoré dostali meno podľa biblického Judáša a svojím tvarom by mali pripomínať stočený povraz. Ktorý z koláčov nebude chýbať na vašom sviatočnom stole?

Veľkonočný mazanec

Veľkonočný mazanec

Veniec z odpaľovaného cesta

Veniec z odpaľovaného cesta

Veľkonočné judáše

Veľkonočné judáše

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info