0

Ako očistiť zázvor?

História zázvoru (u nás známeho aj pod názvom ďumbier) siaha až 5000 rokov dozadu – už vtedy ho používali ako liek a korenie. Ideálne bojuje s nevoľnosťami, preto sa odporúča všetkým, ktorým nevoľnosti znepríjemňujú radosť z cestovania. Vzhľadom na jeho hrejivé vlastnosti sa teší obľube v našich kuchyniach hlavne na jeseň a v zime, keď vonku mrzne a na nás si častejšie sadajú chrípky a prechladnutia. Zlepšuje krvný obeh, podporuje trávenie a imunitu a úžasne vonia! Zázvor sa hodí do hlavných jedál, polievok, dezertov a nápojov. Stručne povedané – hodí sa všade! Ak ešte neviete, ako ho najjednoduchšie zbaviť šupky – Marcel má pre vás skvelý tip!

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info