2

Ako pripraviť holandskú omáčku?

Holandská omáčka patrí medzi základné omáčky, ktorých prípravu by mal ovládať každý šéfkuchár. Stačí niekoľko žĺtkov, biele víno, šťava z citróna, soľ, korenie a rozpustené maslo. A čo s týmito surovinami? To vám už prezradí Roman vo svojom videu.

 • H
  Hosť
  27. apríl 2019, 16:54

  Pán Roman, tak to je teda delikatesa 👍 Podľa Vášho receptu a dobrých rád sa hneď na prvýkrát vydarila a všetci sme si na nej pošmákli. Super !

  Odpovedať
  • H
   Hosť
   03. marec 2021, 08:42

   👍🏻👍🏻👍🏻👌

   Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info