0

Ako pripraviť rukolové pesto?

Pesto patrí medzi klasické prvky talianskej kuchyne, ktorá si už podmanila celý svet. Lahodná zelená omáčka sa hodí k mäsu, chlebíčkom, do šalátov, cestovín, vlastne v podstate ku všetkému. Samozrejme, hotové pesto si môžete kúpiť v obchode, ale aj tak najlepšie chutí vlastnoručne pripravené z čerstvých prísad. Ak hľadáte recept na menej tradičnú verziu zeleného pesta, Marcel sa s vami podelí o ten svoj.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info