4

Ako vyrobiť karamelové ozdoby?

Ozdoby z páleného cukru sú krásne a trendy. Ozvláštnia každý zákusok alebo tortu. Navyše na ich prípravu potrebujeme iba trochu cukru a trpezlivosti. Adriana vás naučí vyrábať svoje obľúbené ozdoby z karamelu.

 • H
  Hosť
  16. november 2014, 13:04

  Ahojte rada by som to skúsila ale mám obavi že karamel sa mi nepodarí dostatočne nechať vytuhnúť a bude neskoro...

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  27. apríl 2014, 01:50

  Adrianko, jste moc fajn, sympatická a šikovná. Moc rád sleduju vaše videa, jen tak dál.

  Odpovedať
 • kuchynalidla.sk
  02. apríl 2014, 10:29

  Dobrý deň Janette, možno ste ozdoby vyrábali z príliš horúceho karamelu - treba ho nechť trošku vychladnúť, aby bol ťahavý. Veľa šťastia pri príprave ozdôb nabudúce! Tím kuchynalidla.sk

  Odpovedať
 • Janette
  01. apríl 2014, 18:14

  Dobrý deň, skúšala som karamelovú ozdobu podľa Vášho návodu. Všetko išlo ok, okem vybratia karamelového košička z nereovej misky. Tá bola celu noc v mrazničke a aj napriek tomu sa karamel na ňu prilepil a nešlo to vybrať. Viete mi poradiť?

  Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info