0

Ako využiť limetku?

Limetka je neoddeliteľnou súčasťou mnohých kuchýň – mexickej, thajskej, španielskej… a teší sa čoraz väčšej obľúbenosti na celom svete. Jej sýtu zelenú farbu a aromatickú vôňu si obľúbili už aj v strednej Európe. Používame ju do dezertov, nápojov, ale aj do hlavných jedál. Je tiež výborným doplnkom šalátových dressingov a mäsových marinád. Od Marcela sa dozviete, ako najlepšie využiť celý plod – od kôrky až po dužinu!

Zatiaľ nikto nekomentoval
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info