0

Tip na zdravé raňajky – zeleninové muffiny a granola

Pripravte si s Kuchyňou Lidla zdravé raňajky, ktoré sú zároveň šetrné k životnému prostrediu. Naše zeleninové muffiny sú ľahké, chutné a umožnia vám spotrebovať všetky ingrediencie bez zbytočného vyhadzovania zvyškov. Alebo si pripravte domácu granolu, ktorá spestrí váš ranný jogurt. Vo videu zároveň nájdete niekoľko skvelých tipov, ako zvýšiť šetrnosť k životnému prostrediu vo vašej kuchyni.

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info