3

Ako rozumieť terroir?

Terroir je jeden z najpopulárnejších termínov pri degustácií vín. Nevzťahuje sa len na vína, ale označiť ním možno aj syry a kávu. Táto vlastnosť vplýva na jedinečnú a neopakovateľnú chuť produktu.

 • kuchynalidla.sk
  19. september 2014, 15:35

  Dobrý deň p. Vtipkár. Ďakujeme za pripomienku, chybu sme už opravili. S pozdravom, Tím kuchyňalidla.sk

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  12. september 2014, 16:21

  Klobúk dole za to, že ste ma oboznámili s niečím úplne novým. O terriore som teda ešte nepočul. Zato o terroire áno. Keď autor nevie po francúzsky, pomôže aj Google ;)

  Odpovedať
 • H
  Hosť
  28. máj 2014, 16:30

  V pozadi vidime ako sa "spravne" drzia pohare s vinkom!!!!

  Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info