0

Letné osvieženie

Adriana Poláková vie najlepšie, ako si uprostred leta pripraviť sladké osviežujúce potešenie. V Lidl Cukrárni pre vás už napiekla zmrzlinové brownies aj zmrzlinové veterníky. Teraz si s ňou pripravte zmrzlinovú tortu! Výborný kakaový korpus z nadýchaného bielkového snehu je plnený lahodnou vanilkovou zmrzlinou. Takýto koláčik síce musí byť minimálne 5 hodín v mrazničke, ale táto zmrzlinová lahôdka stojí za to čakanie. Pred podávaním ho môžeme dozdobiť šľahačkou a strúhanou čokoládou. Dobrú chuť!

Zmrzlinová torta

Zmrzlinová torta

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info