0

Ako od babičky

Aj vy si radi zaspomínate na prázdniny strávené u starých rodičov? Okrem iného k nim neodmysliteľne patrí poriadny sladký obed. Aj Veronika má rada klasiku a preto pre vás pripravila recept na jej obľúbené nadýchané kysnuté knedle plnené čerstvými čučoriedkami. S posýpkou neexperimentovala a stavila na klasiku – roztopené maslo, tvaroh, kyslú smotanu a čerstvé ovocie. Ako plnku môžete pokojne použiť aj iné ovocie či džem, ale s čučoriedkami chutia najlepšie!

Kysnuté knedle s čučoriedkami a tvarohom

Kysnuté knedle s čučoriedkami a tvarohom

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info