0

Ako stvorený na jeseň

Tekvica dokonale chutí v rôznych slaných jedlách, ale rovnako dobre sa hodí aj do dezertov! Veronika stavila na kombináciu – tekvice a škorice, vďaka ktorej koláčik rozvonia celý váš príbytok. Pozrite sa, ako pripraviť tekvicový koláč na krehkom orechovom ceste dozdobený krémom z mascarpone, šľahačky a škorice! Ak chcete pripraviť takýto koláč na halloweensku party, môžete ho zaujímavo ozdobiť napríklad marcipánovými tekvičkami alebo inými halloweenskymi cukrovinkami.

Tekvicový koláč so škoricovou šľahačkou

Tekvicový koláč so škoricovou šľahačkou

Zatiaľ nikto nekomentoval

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info