2

Boli sme na jahodách

Sezóna obľúbených jahôd je tu, a preto ju treba poriadne využiť. Veronika si pre vás pripravila famózny recept na jahodové gule. Vyskúšajte ich spolu s ňou skryť do úžasného odpaľovaného cesta. Nebojte sa, vďaka jej podrobnému návodu túto dobrotu hravo pripravíte aj vy. Spojenie so šťavnatými sladkými jahodami a s chrumkavou posýpkou s nádychom škorice je neodolateľné. Pýtate sa, či je to len dezert alebo hlavné jedlo? Rozhodnite sa sami. No uvidíte, že ich budete chcieť jesť od rána do večera.

Jahodové gule z odpaľovaného cesta

 • H
  Hosť
  24. apríl 2018, 11:14

  do tych jahodovych guli, ide voda, ci mlieko?

  Odpovedať
  • kuchynalidla.sk
   24. apríl 2018, 16:04

   Dobrý deň, do jahodových gulí ide mlieko. Ďakujeme za upozornenie. Tím kuchynalidla.sk

   Odpovedať

Najnavštevovanejšie
recepty za 24 hodín

Pozri sa, čo sa dnes varí najviac.

Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info