1

Čas na šalát

Šalátové menu

Po vianočnom, silvestrovskom a novoročnom hodovaní je čas na plnenie predsavzatí. Jedným z nich je určite aj to, že sa budete stravovať zdravšie, striedmejšie a budete konzumovať viac zeleniny a ovocia. V tomto nikdy nesklamú šaláty. Môžete ich jesť od rána do večera. A to doslova! Na raňajky si vyberte ovocný šalát z manga a kivi, na obed zeleninový šalát s avokádom a morčacím mäsom a na večeru ľahký šalát s tuniakom. V Kuchyni Lidla pre vás máme mnoho receptov na každú príležitosť. Nájdete tam výživné šaláty, ktoré uspokoja aj ten najväčší hlad.

Zeleninový šalát s avokádom a morčacím mäsom

Zeleninový šalát s avokádom a morčacím mäsom

Šalát s tuniakom a avokádom

Šalát s tuniakom a avokádom

Salsa z kivi a manga

Salsa z kivi a manga

  • H
    Hosť
    07. december 2021, 02:09

    1

    Odpovedať
Otvárame nový e-shop

Pie chupa chups cake dessert marzipan. Apple pie lollipop bear claw liquorice caramels bear claw gummies. Oat cake sesame snaps sugar plum dessert cookie cake chocolate halvah tootsie roll.

Zobraziť viac
Nastala neočakávaná chyba

Skús znova, prípadne neskôr. Ak sa chyba opakuje, neváhaj nás kontaktovať.

Na našich webových stránkach používame rôzne nástroje, ktorých použitie zahŕňa spracovanie údajov (vrátane osobných údajov), ktoré sú potrebné na zobrazenie webovej stránky a jej správne fungovanie, prípadne sa používajú na pohodlné nastavenie webových stránok, na vytváranie anonymných štatistík, či na zobrazenie personalizovaného (reklamného) obsahu. Ďalšie informácie môžete nájsť v našom Vyhlásení o ochrane osobných údajov. Naše impressum nájdete tu.


Súhlasím Viac info